Teslimat ve Kargo

Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?

Siparişlerinizin gönderimi Sürat Kargo ile sağlanmaktadır.

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Siparişlerinizin teslimatı siparişinizin tarihinden itibaren 1-4 iş günü içerisinde gerçekleşir.

Yurt dışına sipariş gönderiyor musunuz?

Yurtdışına ürün gönderimimiz bulunmaktadır. Yurtdışı siparişler DHL kargo ile gönderilmektedir. Sitemizden kredi kartı ile sipariş oluşturabilirsiniz.
Ayrıca WhatsApp'tan iletişime geçerek sipariş oluşturabilir ve Western Union ile ödeme yapabilirsiniz.

Siparişlerimde ne kadar kargo bedeli ödeyeceğim?

200 TL altı siparişlerde 20 ₺  kargo bedeli ödenmektedir.  200₺ ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Başka birisine hediye gönderebilir miyim ?

Sitemizden aldığınız ürünleri sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bunun için siparişinizi tamamlarken teslimat bilgilerini yazdığınız ekranda "Fatura Adresi" olarak kendi adresinizi, "Teslimat Adresi" kısmına ise hediye edeceğiniz kişinin adresini doldurmanız gerekmektedir. Alışverişi tamamlamadan önce sipariş notu alanına tıklayarak aldığınız ürünlerinizi hediye paketi ve hediye notu ile gönderebilirsiniz.