İade ve Değişim

İademi nasıl yapacağım?
Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde (abiye elbiselerde aynı gün içerisinde), diğer tüm ürünlerde 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Ürün iade şartları nelerdir?
İade süremiz 7 gündür ve bu sürenin aşılmaması gerekmektedir. 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Dolayısıyla ürünün orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.
Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir. ( Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.)
Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,  "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

Ürün iadesini nasıl gerçekleştiririm?

Ürün ile birlikte faturasını, anlaşmalı kargomuz olan Sürat Kargo ile tarafımıza gönderim yapabilirsiniz. Sürat Kargo'ya İzzet Örs - Setri Moda İadesi şeklinde söyleyip tarafımıza gönderim yapabilirsiniz. Adres bilgilerimiz kargo sisteminde kayıtlıdır. Değişim kargosunda gönderirken kargo ücretini ödeyerek göndermeniz gerekir biz de değişimini yaptığımız ürünün kargo ücretini ödeyerek gönderim sağlarız. iade kargosu müşteriye aittir. İade kargo ücret bedelini karşı ödeme olarak yaparsanız, kargo ücreti iade tutarınızdan düşülecektir.

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 14 iş gününde (cumartesi - pazar günleri iş gününden sayılmamaktadır) iadeniz gerçekleşecektir. İadenizin geri ödemesi  sitemizde sipariş verirken kullandığınız ödeme yöntemine göre peşin veya taksitli geri ödenecektir.
Siparişlerinizde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iadeniz taksitli olarak, peşin ödeme kullanıldıysa iade peşin olarak geri ödemesi yapılmaktadır. Siparişinizi kapıda nakit ödeme olarak verdiyseniz ve kapıda ödemesini yaparak teslim aldıysanız ürün ücreti iadesini yapabilmemiz için siparişte kullandığınız isim ve soy ismine ait IBAN bilgisini bizimle paylaşmanız gerekmektedir.